Demi Lovato Fan : Demi Lovato.PROGOO.US
∂ємι ℓσναтσ ѕιтємιzє нσѕgєℓ∂ιηιz
нємєη gιяιş уαρıηız νєуα üує ∂єğιℓѕєηιz üує σℓυηυz
ιуι єğℓєη¢єℓєя

Demi Lovato Fan Sitesi.Demi Lovato ile ilgili hersey

AnasayfaKapıTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

İşte bu Fazla zeki tiplere bir ALKIŞ İSTİYORUM xD

YazarMesaj
ChocomeL
Serbest Üye
Serbest Üye

Karma Puan : 78
Teşekür Sayısı : 0

MesajKonu: İşte bu Fazla zeki tiplere bir ALKIŞ İSTİYORUM xD   Çarş. Haz. 10, 2009 9:39 pm

'Saat 11'da bir çocuk tiyatrosu' olduğunu söyleyen drama öğretmenimize, 'sabah 11 mi akşam 11 mi diyen teyzeme ,

---- ------ -------- -------- ------------

sofradayken, 3 katlı buzdolabının 2. katındaki yoğurdu alması için rica ettiğinde, 'sondan ikinci mi baştan ikinci mi' diyen fazla zeki halama
------ -------- --------------- ----------
suyun kaldırma kuvvetini işlerken,dersle bir alakası olmayan Can'a 'suyun kaldırma kuvvetine hiç tanık oldun mu?' sorusuna, 'evet, suyun kaldırma kuvveti vardır, ablam ben uyurken hep beni suyla uyandırır' diyen baketbol topumuz Can'a

----- ------ ----------- -----------
Uyuyor musun? diye sorduğumda, 'evet' diyen fazla zeki komşumuz fırat'a

------- ----------- --------

Misafir odasinda baca deligi olmadigi halde 'Anne sobayi bu sene misafir odasina kuralim mi?' diyen abime, 'Olur, boruyu da k.çina sokariz, kafani camdan çikarirsin, sorun olmaz.' diyen anneye

------------ --------- --------- --------- ----

Kaza mahalinde elinde cep telefonuyla kosturup '112'nin numarasi neydi?' diye bagiran sarışına,

------------ --------- --------- --------- -----

Birbirlerine ana avrat küfür eden iki kisinin arasina girip ikisine de birer tokat atan ve 'Analar kutsaldir, analara küfür etmeyin, o. çocuklari!!' diyen Karadenizli agir abiye,

------------ --------- --------- --------- -------

Annesine kizip,buharli ütünün içine isemeyi akil eden! Annesini buram buram çis kokulariyla isyerine yollayan! Annesi; ancak arkadaslari ''acayip kokuyorsun'' dediginde işi çözen anneye ve çocuğuna,

------------ --------- --------- --------- -------
Banyonun lambasi yanmayınca elektrikler kesik zannedip yarım saat gelmesini bekleyen. Beklerken de canim sıkılmasın diye televizyon seyreden rahat abime

------------ --------- --------- --------- --------- --

Ailecek televizyon izlerken üst komşu küçük oğlunu göndermis. Çocuk anneme ''X teyze, annem dedi ki, bari haberleri açsınlar da, biz de dinleyelim'' Biz de kırmadık, açtık. Ailecek çok iyi niyetli olduğumuzdan, televizyonları bozuk sandık. Yüksek sesten dolayı bize laf soktuklarını anlamamiz çocuğun ikinci gelişinden sonra oldu. Bu olayı yaşayan aileye,

------------ --------- --------- --------- --------- --

Lisedeki Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ögretmenimiz Aids' in açilimini yapıyor: llaha (I)syaneden (D)eyyuslarin (S)onu... diyen hocaya...

BİR ALKIŞ İSTİYORUMM
Kullanıcı profilini gör
demi_love
Demi Hayranı
Demi Hayranı

Karma Puan : 619

MesajKonu: Geri: İşte bu Fazla zeki tiplere bir ALKIŞ İSTİYORUM xD   Ptsi Haz. 15, 2009 7:20 pm

sper cnm saol
Kullanıcı profilini gör
demi-asLı
Demi Hayranı
Demi Hayranı

Karma Puan : 522

MesajKonu: Geri: İşte bu Fazla zeki tiplere bir ALKIŞ İSTİYORUM xD   Ptsi Haz. 15, 2009 10:47 pm

süper cnm çok saol Neutral
Kullanıcı profilini gör
# demi.lovato #
Serbest Üye
Serbest Üye

Karma Puan : 133

MesajKonu: Geri: İşte bu Fazla zeki tiplere bir ALKIŞ İSTİYORUM xD   Salı Haz. 16, 2009 7:07 pm

süpeeerr Neutral
saolll
Kullanıcı profilini gör

İşte bu Fazla zeki tiplere bir ALKIŞ İSTİYORUM xD
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Diyemiyorum
» -.-KaYKaY-.-